Сруб-дом - срубы из Карпат

деревянные дома, бани из сруба с доставкой из Карпат - высокое качество, низкая цена

Дом из бревна.

Будинок із колоди.

Наша компанія здійснює проектування, виготовлення і будівництво будинків з рубаної колоди (дом из бревна) «під ключ» з високоякісної карпатської деревини. Рубані дерев'яні будинки із струганої колоди виділяються своєю індивідуальністю. Фахівці компанії створять і виконають проект будь-якої складності з врахуванням Ваших побажань.

Для виготовлення будинку із струганої колоди (дом из бревна) ми використовуємо смерекові колоди великого діаметру від 200 до 500 мм, ретельно відібрані, без браку і механічних пошкоджень. Вся подальша обробка колод виробляється вручну. Ручне вирубування дозволяє зберегти верхній шар деревини, а значить природну структуру дерева і всі природні захисні властивості. Колоди в рубаному будинку довговічні, стійкі до агресивної дії довкілля і менше схильні до розтріскування, на відміну від будинків з оциліндрованої колоди (оцилиндрованное бревно). Окрім цього, колоди обробляються антисептиками, які підсилюють стійкість дерева до грибків і подовжують довговічність.

Зруби із струганої колоди екологічні, комфортні і володіють відмінними властивостями зі збереження тепла. Використання при будівництві натуральної деревини, обробленої лише вручну, дозволяє створити усередині будинку сприятливий для здоров'я людини мікроклімат. Зроблені з колод стіни через мікропори дерева забезпечують в будинку оптимальний рівень вологості і насичення повітря киснем, а значить в ньому завжди легко дихається. Низька теплопровідність деревини дозволяє відмінно утримувати тепло усередині житла. У будинку із струганої вручну колоди завжди затишно і комфортно - тепло холодною взимку, прохолодно жарким влітку.

Зовнішній вигляд будинку ручного вирубування (дом ручной рубки) відрізняється красою і неповторністю. Круглі колоди виглядають добротно і естетично. Додаткова зовнішня і внутрішня обробка такому будинку не потрібна. Надійність будинку побудованого із струганої колоди перевірена часом, при належному догляді він здатний прослужити не одне покоління. Запах деревини створює неповторний затишок в будинку.

При будівництві будинку із струганої колоди необхідна точна підгонка колод. Наші фахівці гарантують добросовісний підхід і якісне виконання ручного вирубування, які досягаються шляхом використання унікальних технологій і накопиченого досвіду.  Зробити замовлення на будівництво якісного і неповторного будинку із струганої колоди можна просто подзвонивши по наших контактних телефонах або відправивши запит по електронній пошті. Висококваліфіковані фахівці нашої компанії обов'язково допоможуть Вам - вислухають, проконсультують.

Рубаний будинок (рубленый дом), створений руками наших майстрів радуватиме Вас неповторним зовнішнім і внутрішнім стилем, комфортом і затишком довгі роки.

life:) 063 715 82 80

КИЇВСТАР 096 704 52 52

Email: srub-karpaty@i.ua

Сайт:  сруб-дом.com.ua

 

Также читайте еще статьи:

Дикий сруб.

Канадский сруб.

Купить сруб в Киеве не проблема.

Деревянный сруб.

Цена сруба в Украине.

Сруб бани. Срубы бань.

Сруб по правилам.

Плюсы дикого бревна.

Фундамент для сруба.

Проекты деревянных домов и бань

 

Статьи о срубах

Мы на You Tube

Деревянная скульптура.

Вопросы - ответы